top of page
Vyhledat

Z života na zámku - Hotel Palota, Maďarsko

Hotel Palota, Maďarsko

10 km od Miskolce


Krása, elegance, luxus zasazený do skal a kopců, obklopený podzimem prokreslenými lesy.


V lepším čase než v tom podzimním bychom snad ani jet nemohli :)


Ty říjnové lesy tak krásné voní a ta vůně tak lahodí mému nosíku... někdy si říkám, že je škoda, že nejde uzavřít do lahvičky a nosit jí s sebou na cestách po městech. Ale vím, že takhle je to správně... to neuchopitelné je vzácné a jedinečné.


Hotel nabízí nádherné wellness - vířivky, bazén, sauny, páry, solnou jeskyni, masáže, kosmetiku ale i fitko


Snídaně a večeře jsou formou "naber si na co máš chuť" a hraje zde živá hudba - jak k snídani, tak k večeři - úžasný zážitek povím vám


Na angličtinu si tu potrpí maximálně recepce. Dále se dorozumíváte maďarsky a pokud to není zrovna váš silný jazyk vyzkoušejte anglicko-česko-slovensko-neměckou rukama-nohama doruzumívací techniku. Pokud protějšek bude jen trochu chtít, tak se dorozumíte :D


Toliko opěvovaný maďarský guláš je prosím pěkně gulášová polévka. Pokud očekáváte omáčku se šesti, tak ten se tu nekoná. Ale na přání vám ho rádi „vytvoří“ :)


Cesta Praha - Miskolc je zábavná, plná uzavírek, zúžení, kolon, zpomalování a divných červených značek se skříženými hnáty a lebkou případně i s blesky... kolony a málo wc po cestě zato hodně čekání, popojíždění, zpomalování a drncání.


Mapy ukázaly 7,5 hodiny cesty. No jsme trochu realisti, tak jsme si hodinku přidali… Jenže rozmisťovači značek přidali druhou, zúžovatelé silnic přidali třetí a půl hodinky hledání toho wc jsme přidali my… no a skončili jsme na 11 hodinách cesty.


Ovšem dámy a pánové, ten cíl stál za to a stále stojí


Na parkovišti vás přivítá hlídač ve smokingu a pokud přijíždíte se stmíváním tak vám les naservíruje svůj schovaný klenost hezky v záři světel a lesku.


Kdyby vás něco ohledně tohoto hotelu zajímalo, tak pište


S Láskou


LP AngelFotky autorské: LP Angel

Video: youtube.com

Foceno na Zámeckém Hotelu Palota v maďarsku

https://hotelpalota.hu/en


#hotelpalota #cestujeme #nacestach #romantika #zameckaduse #zezamkubottom of page