Zábava (nejen) pro muže CM Karting

Vždycky když máme dospělácký babysitting (zasvěcení vědí), tak ho bereme na motokáry. Tuším, že to bude i jedna z hlavních věcí, proč k nám jede... tuším, že to je i hlavní věc, proč k nám jede... tuším, že má průser ...


Každopádně jsem chtěla nejdříve napsat že je to zábava pro muže, bez toho "nejen". Ale zrcadlila bych do nadpisu fakt, že já nejezdím, což neznamená, že ostatní ženy také nejezdí. Naopak jich na dráze najdete celkem dost.


Já jsem tuhle srandu vyzkoušela před několika lety. Ukázalo se, že jsem lepší a zarytější v řízení auta (a Vespy) a přenechala jsem volant těm dalším, kteří si to dle mého pohledu užijí mnohem více.


Já sama jsem převzala na tu chvilku (a na sto dalších chvilek v ten den... ) roli fotografky a poletovala tam s nadšením a touhou udělat - dle mého pohledu - co nejlepší fotky.


Dostanete se sen od metra Zličín celkem snadno a teoreticky byste se neměli ztratit - říkám to proto, že my jsem se neztratili... což je velká informace... protože my se ztrácíme velmi často :)

Případně to vezměte autem že jo - navigace ví... ona ví všechno... i to, kde se právě nacházíte, když to vy sami nevíte...


Na CM Kartingu si děláte profil, kde vyplníte info o sobě, vyfotíte se ( myslím, že to je přes webkameru na počítači, kde vyplňujete ty data), zakoupíte jízdy na recepci a pak čekáte na vaši jízdu.


Naši kluci jsou už registrovaní a proto je to celkem fofr.


Pod helmu si musíte zakoupit kuklu a nyní také rukavice, které si ale můžete přinést vlasní. To samé platí i s kuklou, pokud jste si ji kupovali už dříve.


Pánové u tratě vám pak všechno vysvětlí a vaše jediná starost je, si to užít :)


A nezapomeňte na ohleduplnost, budete mi potřebovatA pozor na to, až budete někomu pózovat do fotoaparátu ... tenhle kulišák za to dostal vynadáno... volant se drží všema rukama co máte. :D


Vyhnout se třináctce... co kdyby náhodou :D
A tady mi trochu ujeli, ale mě se tahle fotka na závěr líbí :)


Takže... užívejte rychlost, nezapomeňte sem tam přibrzdit, buďte ohleduplní a hlavně... si to prostě užijteA vlastně ještě jednu věc jsem vám chtěla říct... když budete moc rychlí... málo budete používat brzdu a nebudete ohleduplní... tak se může velmi rychle stát, že vás zastaví a půjdete si místo za volant naštvaně sednout za bar... tak jen pro upozornění ... ;)


S přáním krásných dní


LP Angel


https://www.cmkarting.cz


#cmkarting

O mě 
Chci dostávat novinky
  • White Facebook Icon

© 2023 by Going Places. Proudly created with Wix.com