top of page
Vyhledat

Všichni jsme bojovníciKaždý bojujeme jinak a za jiné hodnoty ale všichni bojujeme za své životy. Za jejich krásu, klid, mír, láskyplnost, štěstí, zdravý.

Nemám ráda představu bojovníka jako někoho bojujícího urputně i za cenu ponížení života někoho jiného. Vraždění ve víře, které tu kdysi bylo.

Bojovník je pro mě nositelem světla, je silný, je vytrvalý, pracuje na sobě a má disciplínu. Zkouší své hranice, a přesto se nebojí přiznat, že dál už nemůže.

Bojovník je tvůrce… tvůrce života, který stojí za to žít a ví, že ho to bude stát čas, práci, úspěchy i prohry. Ale taky ví, že to bude stát za to.

Je tvůrce života, ve kterém jsou vítaní všichni, kdo se také učí zářit.

I bojovník padá a tápe, hledá směr a hledá sebe. Může spadnout do hlubin temna, kde nalezne něco většího, než je on sám, nalezne vnitřní sílu, která mu pomůže znovu vstát a znovu jít. S jizvami, s pláčem, s bolestí. Protože tohle všechno pomine, protože jitím vpřed a žitím každým novým krokem to zmizí a zbydou jen vzpomínky. Jen síla.

Hledá cestu, svou cestu, která je neprobádaní a plná trní i nejistot. Kráčí s vírou a na cestu září svým vnitřním světlem a nechává se vést srdcem.

Přeji Vám ať ve svých životech bojujete láskyplně a soucitně. Ať pracujete sami na sobě a necháváte se Vést svým srdcem.

Složte zbraně a kráčejte s lehkostí


LP Angel


bottom of page