top of page
Vyhledat

Potřeba sdílet ...
Je třetí den v Novém roce a já pociťuji ohromnou vděčnost a Lásku v srdci i duši o kterou bych se ráda podělila.


S Novým rokem jsem uzavřela dveře všemu minulému, a ještě na chvilku si dovolila zavzpomínat a nakouknout škvírou ve dveřích, ze které se (kupodivu) linulo příjemné světlo. Lidi… to je krása. Ta vděčnost za všechno co se mi stalo a co jsem zvládla je nepopsatelná a pochopí mě nesjpíše jen ti z Vás, kteří ji už někdy ( raději i častěji ) zažily.


A tak…


Děkuji za všechny příležitosti k lektorování jógy, kterých se mi v roce 2019 dostalo


Děkuji za vás za všechny, kteří se vracíte na mé lekce – tvrdíte, že vám zpříjemňuji den, ale pravdou je, že ho vy zkrásňujete mě a za to jsem vám moc vděčná


Děkuji ale také svému tělu, trochu rozbitému, trochu občas bolavému, ale stále přítomnému a stále fungujícímu na 100% No… možná někdy na 90% :D


Také děkuji všem, kteří to se mnou letos zvládli, protože TO BYL TEDA rok.


A ještě jedno velké poděkování patří všem lidem, kteří jsou se mnou – doma, ve studiu, na podložce, v objetí, se smíchem, s pláčem, u kafe, na obědě, v autě, v meditaci, všem, kteří jsou doopravdy přítomní (chápej reálně, hmatatelně) v mém životě a nejsou jen usmívající se tvářičkou na instagramovém či facebookovém profilu (nic proti sociálním sítím :) ) vy všichni tvoříte můj život a já Vám děkuji, že jste přišli. Možná se naše cesty někdy rozejdou – kdo ví, ale teď, teď si vaši přítomnost užívám a mám ji moc ráda.


Díky Lásko, Rodino, Přátelé a Známí, díky Vám všem, kteří tu skutečně jste


Protože jste úžasní


S pocitem neskutečné Vděčnosti a radosti


LP Angel


"Vtip je v tom, že když jdeš za tím, co chceš s láskou a hlubokou oddaností, napojíš se na zřídlo energie, která stvořila hvězdy a oceány. Do tvého života vstoupí mysterium a dějí se věci, které přesahují tvé chápání. Začínají se objevovat znamení stvrzující, že jsi na dobré cestě."


- Robin S. Sharma


#slaskou #svdecnosti #miluji

bottom of page