Pleťová maska z Arganových plodů


Dobře, takže si ujasníme jednu věc….


Sada od Beautiful Days


Začnu obepisovat všechny moje známý, poštu a sousedy před tím, než si na tvář nanesu cokoli vyživujícího a upozorním je na mou wellness chvilku.


Oni snad mají vnitřně nastavené, že se mnou nutně potřebují mluvit či se přímo sejít ve chvíli, kdy vypadám jak ztracená bahenní bludička…


V prvním článku pro Beautiful Days jsem to již zmiňovala a od té doby nikdo nepřišel…

A já si JEDNOU udělám pleťovou masku z arganových plodů a hle, je po mě nekonečná sháňka…

K poště se tentokrát přidalo i DPD a PPL… A pošťák mi oznámil s úsměvem od uch k uchu, že už taky běhá na Spartana…


Každopádně jsem si tuhle masku zamilovala opět kvůli jejímu složení – jak jinak ale také kvůli tomu, že funguje…


Skvěle odstraňuje černé tečky, za což jsem neskutečně vděčná. Vždycky mi pomáhala jen předražená kosmetika a dneska to zvládnu s tímhle zázrakem.


Za to slovo zázrak se už omlouvám, ale pro mě to prostě tak je. Je to malý zázrak z přírody, dostupný a účinný – co víc si přát.


Odmítám dávat za kosmetiku půl výplaty, neboť to, co příroda dává je dokonalé a dostupné a pokud jsou lidé, kteří to dovedou předat dál, do našich cihlových domovů a v krabičkách, pak je všecko jednodušší.


Já třeba nemám čas si tohle vyrábět (zatím) a popravdě jsem i jiného kreativního zamření, ale odmítám platit ohromné sumy za skvěle zabalený krém.


A i proto mi tahle kosmetika vyhovuje. Je nádherně balená, už samotný balíček krásně voní, když přijde.


Je přírodní a je dělaná s láskou – nebo tak to alespoň cítím.


Ale hlavně je dostupná… pokud vyloženě nepočítáte halíře (pozor na to, můžete být taky skrblíci – to je pak o něčem jiném) a dva týdny před výplatou nejíte kořínky ( což je tady diskutabilní protože je můžete jíst i dobrovolně, anebo jste si vědomi toho, že jste utratili moc za nové boty ( a ty kabelky, co k nim ladily)) tak to zvládnete (uf, myslela jsem, že se konce nedopíšu)


A jak se vůbec taková maska používá?


Za prvé si ujasníme jednu věc – nepřijde Vám už „hotová“ to znamená, že přijde prášek a vy si jeho množství (15-20g) promícháte s vlažnou vodou nebo růžovou vodou do kalíšku.

Není to vůbec nic složitého, já už k tomu mám doma vyhrazený kelímek se špachtlí a jsem s tím v pohodě.Ps.: pro výrobce – bylo by super, kdyby se k tomu prodávala i stylová „marocká“ mistička. Zbožňuji ten design.


Necháme odstát 3 minutky a naneseme na obličej


Následuje 5-10 minut strašení sousedů, přítele a rodiny, případně dopravců ( u těch jsem expert, zvláště když mám ještě naolejované vlasy)


A po uplynutí doby ho prostě jen smyjeme – upozornění - je fakt super použít bílý ručník, nedějete to!


Klidně do masky přidejte i pár kapiček vhodného oleje pro vaši pleť.


Arganový je vhodný pro citlivou pleť

Opunciový na zralejší pleť


Výhody a účinky:


Skvělý na problematickou a citlivou pleť

Odstraňuje akné a černé tečky – ověřeno na mé maličkosti

Čistí pokožku a odstraňuje odumřelé buňky a toxické látky

Detoxikuje a hydratuje

Bohatá na vitamin E – který jak všichni víme zabraňuje stárnutí a rozjasňuje tvářičky Vůbec se nemusíte bát, že nebudete vědět, jak kosmetiku od Beautiful Days používat. Oni totiž ke každému produktu posílají letáček, jako návod. Určitě se neztratíte a budete ho moci mít stále při ruce, i když budete opatlaní od prvotního nanášení masky. Z mobilu se to dostává těžko a co teprve z klávesnice v noťasoj … Tak to je prozatím všechno


Já jsem spokojenost s ručičkama a nožičkama a vy my napište, jestli to máte podobné Tak Namasté LP Angel

O mě 
Chci dostávat novinky
  • White Facebook Icon

© 2023 by Going Places. Proudly created with Wix.com