top of page

Cesta za lepším Já - nový speciál Jóga dnes

Lepší já - ukázkaCo to vlastně je? Nebo spíše kdo to vlastně je? Jsem to pořád já nebo se musím stát někým jiným?

Každý jsme originál a každý jsme jedinečný. Všichni jsme ve své podstatě dokonalí, každý jsme se narodili s určitými dary, talenty a fyzickými i duchovními předpoklady.


Nejde o to stvořit někoho jiného, ale nalézt pravdu o tom kým skutečně jsme. Opravdově, autenticky a surově. Jít až na dřeň a vytahat ze stínů všechny bubáky a strachy. Podívat se jim do očí, přijmout fakt že i oni jsou naší součástí, ale že je jen na nás, zda naší součástí zůstanou i v budoucnu.


Ve chvíli, kdy poznáte sami sebe, kdy objevíte tu dokonalou bytost, kterou jste, se vám mnohé vyjasní.


Když si budete vážit sami sebe, nebudete setrvávat ve společnosti lidí, kteří vám berou energii.

Když poznáte sami sebe, nebudete chtít být nikým jiným. Jak nás tohle vůbec někdy mohlo napadnout být jako někdo. Jedinou osobou, kterou se máme stát vidíme ve svém zrcadle, všechny ostatní jsou již zabrané. Opravdu chcete hrát dubléra v životním filmu někoho jiného? Já myslí, že lepší bude, když budeme hrát hlavní roli v tom svém.


Oloupejte všechny ty vrstvy, které vám dala rodina a společnost. Nechte rozpustit představy druhých o tom, kým byste měli být. Tohle nikdo jiný, než vy sami, nemůže znát.


Bude to chtít čas a bude to vyžadovat vaši plnou pozornost, trpělivost, píli a disciplínu. Ale bude to stát za to. A možná spadnete a možná se spletete. Dobře, zvedněte se a jděte dál. Buďte tvůrcem svého života ne obětí událostí. Je to opět na vás.

Poznávejte se, učte se, cestujte, rozvíjejte kreativitu, otvírejte svá srdce životu, radujte se. Na všem hledejte to pozitivní, vytvářejte si zdravé návyky, učte se být a žít sami se sebou. Odpojte se od vnějšího světa a obnovte spojení se světem vnitřním. Nechtějte umět všecko a být vším, buďte sebou, to stačí.


„Nauč se nevzdávat, člověka, který se nevzdá nelze porazit.“


SokratesMagazín si můžete předplatit nebo zakoupit v Energy studiu v Praze


bottom of page